Ainutlaatuinen tuuletuskahvan kuori V2A (SUS304), musta, 105 mm (4,2″) UTA-105BL. Ilmanvaihtokahvan kuori ruostumattomasta teräksestä V2A (SUS304), satiinimatta, laatikoihin, kaappeihin, kosteisiin ympäristöihin, Sugatsune / LAMP®-laivoille (Japani)
Varastossa
Kuvaus
Käytännöllinen tuuletuskahvan kuori ruostumattomasta teräksestä V2A (SUS304 tai 1.4301) UTA-105BL
Käyttää:
blank
Ainutlaatuinen tuuletuskahvan kuori V2A (SUS304), musta, Sugatsune, UTA-105BL (105 mm), satiinimatta. käyttää
Tuuletuskahvakuorissa UTA-105BL yhdistyvät pitotoiminto ja tuuletustoiminto.
Tasaisen rakenteensa ansiosta kahvan kuori tarjoaa tyylikkään, hygieenisen pinnan ilman likareunoja.
Ilmasäleikkö ei näy käyttäjälle.
blank
Ainutlaatuinen tuuletuskahvan kuori V2A (SUS304), musta, Sugatsune, UTA-105BL (105 mm), satiinimatta. tuuletustoiminto
Korkealaatuiset UTA-105BL tuuletetut kahvakuoret sopivat ihanteellisesti:
  • laatikot
  • kaapit
  • kosteissa ympäristöissä
  • Laivat
  • rantahotelli
  • hotellin minibaari
  • Lääkintäala
  • laboratoriolaitteet
Materiaali:
  • Ne ovat korroosionkestäviä ja ruosteenkestäviä
  • Kotelo: ABS
  • Yläkorkki: ABS
Pinta:
  • Satiini matta
  • Kotelon väri: musta
  • Saatavana kotelon kanssa mustana, vaaleanharmaana ja norsunluunvärisenä
Kokoonpano:
  • Kiinnitys tapahtuu toimitukseen sisältyvillä ruuveilla (4 x 20 mm)
  • Kiinnitysruuvit ovat myös ruostumatonta terästä
  • Asennusta varten oveen on tehtävä 100 mm (3-15/16 ”) x 32 mm (1-1/4”) aukko (katso lisätietoja asennuspiirustuksesta)
Ainutlaatuinen tuuletuskahvan kuori V2A (SUS304), musta, Sugatsune, UTA-105BL (105 mm), satiinimatta. kokoonpanopiirustus
Ominaisuudet:
  • Paino: 40g
  • Koko: 105mm (4,2″)
  • Ilmanvaihtotoiminnolla
  • Suurin pakokaasuala: 136 mm²
  • Oven paksuus: 18 mm (23/32″) – 25 mm (31/32″)
  • Pienet tuuletusaukot estävät hyönteisten pääsyn
  • Valmistettu ruostumattomasta teräksestä
  • Suuri pitoalue
  • ruostumaton
  • Korroosionkestävä
  • Korkealaatuinen
Mitat:
Lisätietoja mitoista ja yksityiskohdista on teknisessä piirustuksessa.
  • Tuuletuskahvan leveys: 4-1/8″ (105 mm)
  • Korkeus: 40 mm (1-9/16″)
  • Kahva-alueen leveys: 86 mm (3-3/8″)
Ainutlaatuinen tuuletuskahvan kuori V2A (SUS304), musta, Sugatsune, UTA-105BL (105 mm), satiinimatta. Tekninen piirustus
Mukana:
  • 1 kpl tuuletuskahvan kuori UTA-105BL ruostumattomasta teräksestä SUS304 (V2A)
  • Kaksi kiinnitysruuvia 4 × 20 mm ruostumattomasta teräksestä