Laadukas suorakaiteen muotoinen kahvakuori nopeaan napsautusasennukseen vankasta muovista valmistettuun peltikoteloon, pinta: norsunluu, 140 mm (5,6 tuumaa) HH-JW140-IV. Laitteen kahva HH-JW140-IV metallikaappeihin, peltikoteloon, Sugatsune / LAMP® (Japan
Kuvaus
Laadukas kotelokahvan kuori valmistettu kestävästä muovista, pinta: norsunluu, HH-JW140-IV
Käyttää:
blank
Laadukas suorakaiteen muotoinen kahvakuori nopeaan napsautusasennukseen vankasta muovista valmistettuun peltikoteloon, pinta: norsunluu, HH-JW140-IV, 140 mm, Sugatsune. käyttää
Laitteen kahva HH-JW140-IV metallikaappeihin, peltikoteloon.
HH-JW140-IV-laitteen kahva on ihanteellinen:
  • Sähkölaitteet
  • Koneita
  • Teollisuuslaitokset
  • Metalliset kaapit
  • Peltikotelo
Materiaali:
  • Laadukkaat kotelokahvakuoret HH-JW140-IV on valmistettu ABS: stä ja polykarbonaatista (muovista)
Pinta:
  • norsunluu
Kokoonpano:
  • Kotelon kahvan kuori HH-JW140-IV on suunniteltu nopeaan asennukseen peltilevyyn
  • Asennusta varten eteen on tehtävä aukko, jonka leveys (W3) on 114 mm (4-31/64″),
  • Katso osion korkeus alla olevasta taulukosta
    on kokoonpanon piirustuksessa
blank
Laadukas suorakaiteen muotoinen kahvakuori nopeaan napsautusasennukseen vankasta muovista valmistettuun peltikoteloon, pinta: norsunluu, HH-JW140-IV, 140 mm, Sugatsune. kokoonpanopiirustus
Ominaisuudet:
  • Paino: 53 g
  • Koko: 140 mm (5,6″)
  • Nopea työkaluton kokoonpano
  • Taidokkaasti käsitelty
  • Ergonominen
  • Vakaa
  • Kiinteä
  • Vankka
  • norsunluu
  • Sugatsune / LAMP®: n korkea merkkilaatu
Mitat:
Katso tarkemmat mitat ja tiedot teknisestä piirustuksesta .
  • Kahvan leveys (W1): 140 mm (5-33/64″)
  • Korkeus (K1): 64 mm (2-33/64″)
  • Pitoalueen leveys (W2): 109 mm (4-19/64″)
  • Pitoalueen korkeus (H2): 37,5 mm (1-15/32″)
  • Pitoalueen syvyys: 15 mm (19/32″)
Laadukas suorakaiteen muotoinen kahvakuori nopeaan napsautusasennukseen vankasta muovista valmistettuun peltikoteloon, pinta: norsunluu, HH-JW140-IV, 140 mm, Sugatsune. Tekninen piirustus