4 kpl pyöreä ylälevy M10-kierteellä, asennuslevy, valmistettu kiinteästä sinkkiseoksesta, 28 mm (1.2″), AD-555-28-M10. Asennuslevy huonekalujaloille, huonekalupyörille, konejaloille, kaapin jaloille, sohvajaloille ja paljon muuta, Sugatsune / LAMP® (Japan
3,75  / kpl.
Kuvaus
4 kpl pyöreä ylälevy, jossa M10-kierre ja kolme kiinnitysreikää, ruuvattava levy, valmistettu kiinteästä sinkkiseoksesta (ZDC), pinta: sinkkikromaatti, AD-555-28-M10, koko: 28 mm (1.2″)
Käyttää:
Soveltuu myös viallisten huonekalujalkojen, huonekalupyörien tai sohvajalkojen vaihtamiseen.
Ylälevyn sinkitty pinta suojaa sitä ruosteelta ja korroosiolta.
Laadukkaat 200-140-076 asennuslevyt ovat ihanteellisia:
  • Jalat
  • Jalkojen tasoittaminen
  • Kaapin pyörät
  • Nivelletyt jalat
  • Jalat
  • Säädettävät jalat
  • Säiliöt
  • huonekalujen jalat
  • huonekalujen pyörät
  • Koneen jalat
  • Kaapin jalat
  • Sohvan jalat
Materiaali:
  • AD-555-28-M10-lisälevyt on valmistettu kiinteästä sinkkiseoksesta (ZDC)
Pinta:
  • Sinkki-kromaatti
Kokoonpano:
  • Ylälevyssä on kolme kiinnitysreikää, joiden halkaisija (⌀d2) on ⌀3,2 mm (1/8″), ja se kiinnitetään huonekalun alapintaan kolmella ruuvilla (ei sisälly toimitukseen)
Ominaisuudet:
  • Paino: 15g
  • Koko: 28mm (1,2″)
  • kierteitetty M10
  • pyöreä
  • jossa on kolme kiinnitysreikää
  • talli
  • Sinkki-kromaatti
  • Sinkkiseos
  • ZDC
  • Sugatsune / LAMPin® korkea merkkilaatu
Katso tarkemmat mitat ja tiedot teknisestä piirustuksesta .
Mitat:
  • Levyn halkaisija (⌀D): ⌀28 mm (1-7/64″)
  • Korkeus (K): 9 mm (23/64″)
  • Kierre (d1): M10
  • Asennusreiän halkaisija (⌀d2): ⌀3,2 mm (1/8″)
  • Keskipisteen ja asennusreiän välinen etäisyys (⌀P): ⌀20 mm (25/32″)
  • Materiaalin paksuus (t): 2.7 mm (7/64″)
blank
Pyöreä ylälevy M10-kierteellä, asennuslevy, AD-555-28-M10, 28 mm, Sugatsunelta. Tekninen piirustus