4 osaa tukevaa huonekalusäädintä, kantavuus: 400 kg (882 lbs), pinta: valkoinen, ⌀19 mm (3/4″), versio: standardi, B571-19-WH. Säädettävä jalka pöydän jalkoihin, huonekalujen jalkoihin, kaapin jalkoihin ja paljon muuhun, tekijä Kojima (Japani)
3,25  / kpl.
Varastossa
Kuvaus
4 osaa tukevaa huonekalusäädintä, valmistettu tukevasta polyasetaalista (POM), pinta: valkoinen, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm (3/4″), versio: standardi, kantavuus: 400 kg (882 lbs)
Käyttää:
Säädettävä jalka pöydän jalkoihin, huonekalujen jalkoihin, kaapin jalkoihin ja paljon muuhun.
Kestävä huonekalusäädin, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 400 kg (882 lbs), valkoinen, versio: vakio. Sovellusesimerkki kaapissa
Se asennetaan pintaan, joten se ei vaadi aikaa vievää jyrsintää tai huonekalujen käsittelyä.
5 mm (13/64″) säätöalue auttaa kompensoimaan lattian pieniä epätasaisuuksia ja pitämään huonekalut vakaasti linjassa.
Kestävä huonekalusäädin, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 400 kg (882 lbs), valkoinen, versio: vakio. Sovellusesimerkki taulukossa
Kompaktin rakenteensa ansiosta, jonka halkaisija on ⌀19 mm (3/4″), B571-19-WH säädettävä jalka sopii hyvin pöydänjalkoihin, kaapin jalkoihin, jalustaihin ja pieniin huonekalurakenteisiin.
Tämä tuote on vakioversio.
Tukeva huonekalusäädin, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm, valmistaja Kojima. Saatavilla kahdessa pintavärissä: valkoinen ja musta, kolmessa halkaisijassa: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm ja ⌀ 40 mm sekä kolmessa viimeistelyssä: vakio, poikkiuralla ja huopapehmusteella
Laadukkaat B571-19-WH -huonekalusäätimet sopivat erinomaisesti muun muassa:
  • Pöytä
  • kaappi
  • Sohva
  • Hyllynjalat
  • Hylsyt
  • Pienet huonekalut
  • Sisäänrakennetut huonekalut
  • Jalat
  • huonekalujen jalat
  • Kaapin jalat
Materiaali:
  • B571-19-WH huonekalusäätimet on valmistettu tukevasta polyasetaalista (POM)
Pinta:
  • Valkoinen
  • Valkoiset viimeistelyt välittävät puhtaan ja modernin estetiikan
Kokoonpano:
  • Kiinnitys tehdään pannipääruuvilla ⌀3,5 mm ruuveilla (ei sisältyvissä)
  • B571-19-WH säädettävässä jalassa on kaksi kiinnitysreikää 7 mm (9/32″) välein. Kiinnitysreikien halkaisija on ⌀0,125984251968504
Kestävä huonekalusäädin, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 400 kg (882 lbs), valkoinen, versio: vakio. Kokoonpanopiirustus
Ominaisuudet:
  • Versio: Standard
  • Paino: 4 g
  • Kantavuus (kantavuus): 400 kg (882 lbs) – neljälle kappaleelle
  • Halkaisija: ⌀19 mm (3/4″)
  • Saatavilla kahdessa pintavärissä: valkoinen ja musta
  • Saatavilla kolmella halkaisijalla: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm ja ⌀ 40 mm
  • Saatavilla kolmessa versiossa: vakio, poikkisyvennyksellä ja huopapehmusteella
  • Helppo asennus, vakaa
  • Sisäkäyttöön
  • Pintakiinnitys ilman puuosan koneistamista
  • Säätöalue: 5 mm (13/64″)
  • Sopivat pieniin ja vaikeasti saavutettaviin kiinnitysalueisiin
  • Valkoinen
  • Kestävä, kevyt
  • Korkealaatuinen brändi Kojimalta (Japani)
Katso tarkemmat mitat ja yksityiskohdat teknisestä piirustuksesta.
Mitat:
  • Huonekalusäätimen halkaisija: ⌀19 mm (3/4″)
  • Korkeus: 10 mm (25/64″)
  • Leveys: 7 mm (9/32″)
  • Säädettävä korkeuden korkeus: 13 mm (33/64″)
Kestävä huonekalusäädin, B571-19-WH, halkaisija: ⌀19 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 400 kg (882 lbs), valkoinen, versio: vakio. Tekninen piirustus
Mukana:
  • 4 osaa huonekalusäädin B571-19-WH, valmistettu tukevasta polyasetaalista, valkoinen, 19 mm (3/4″), Versio: Vakio