4 osaa tukevaa huonekalusäädintä, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), pinta: valkoinen, ⌀25 mm (63/64″), versio: standardi, B571-25-WH. Säädettävä jalka pöydän jalkoihin, huonekalujen jalkoihin, kaapin jalkoihin ja paljon muuhun, tekijä Kojima (Japani)
3,50  / kpl.
Varastossa
Kuvaus
4 osaa tukevaa huonekalusäädintä, valmistettu tukevasta polyasetaalista (POM), pinta: valkoinen, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm (63/64″), versio: standardi, kantavuus: 600 kg (1323 lbs)
Käyttää:
Säädettävä jalka pöydän jalkoihin, huonekalujen jalkoihin, kaapin jalkoihin ja paljon muuhun.
Kestävä huonekalusäädin, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), valkoinen, versio: vakio. Sovellusesimerkki
Se asennetaan pintaan, joten se ei vaadi aikaa vievää jyrsintää tai huonekalujen käsittelyä.
5 mm (13/64″) säätöalue auttaa kompensoimaan lattian pieniä epätasaisuuksia ja pitämään huonekalut vakaasti linjassa.
Kestävä huonekalusäädin, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), valkoinen, versio: vakio. Sovellusesimerkki taulukossa
Kompaktin rakenteensa ansiosta, jonka halkaisija on ⌀25 mm (63/64″), B571-25-WH-säädettävä jalka sopii hyvin pöydän jalkoihin, kaapin jalkoihin, jalustaan ja pieniin huonekalurakenteisiin.
Tämä tuote on vakioversio.
Kestävä huonekalusäädin, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), valkoinen, versio: vakio. Saatavilla kahdessa pintavärissä, kolmessa halkaisijassa ja 3 pintakäsittelyssä
Korkealaatuiset B571-25-WH huonekalusäätimet sopivat erinomaisesti muun muassa:
  • Pöytä
  • kaappi
  • Sohva
  • Hyllynjalat
  • Hylsyt
  • Pienet huonekalut
  • Sisäänrakennetut huonekalut
  • Jalat
  • huonekalujen jalat
  • Kaapin jalat
Materiaali:
  • B571-25-WH-huonekalusäätimet on valmistettu tukevasta polyasetaalista (POM)
Pinta:
  • Valkoinen
  • Valkoiset viimeistelyt välittävät puhtaan ja modernin estetiikan
Kokoonpano:
  • Kiinnitys tehdään pannipääruuvilla ⌀3,5 mm ruuveilla (ei sisältyvissä)
  • B571-25-WH säädettävässä jalassa on kaksi kiinnitysreikää, joiden etäisyys on 10 mm (25/64″). Kiinnitysreikien halkaisija on ⌀3,6 mm (9/64″)
Kestävä huonekalusäädin, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), valkoinen, versio: vakio. Kokoonpanopiirustus
Ominaisuudet:
  • Versio: Standard
  • Paino: 7g
  • Kantavuus (kantavuus): 600 kg (1323 lbs) – neljälle kappaleelle
  • Halkaisija: ⌀25 mm (63/64″)
  • Saatavilla kahdessa pintavärissä: valkoinen ja musta
  • Saatavilla kolmella halkaisijalla: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm ja ⌀ 40 mm
  • Saatavilla kolmessa versiossa: vakio, poikkisyvennyksellä ja huopapehmusteella
  • Helppo asennus, vakaa
  • Sisäkäyttöön
  • Pintakiinnitys ilman puuosan koneistamista
  • Säätöalue: 5 mm (13/64″)
  • Sopivat pieniin ja vaikeasti saavutettaviin kiinnitysalueisiin
  • Valkoinen
  • Kestävä, kevyt
  • Korkealaatuinen brändi Kojimalta (Japani)
Katso tarkemmat mitat ja yksityiskohdat teknisestä piirustuksesta.
Mitat:
  • Huonekalusäätimen halkaisija: ⌀25 mm (63/64″)
  • Korkeus: 10 mm (25/64″)
  • Leveys: 10 mm (25/64″)
  • Säädettävä korkeuden korkeus: 13 mm (33/64″)
Kestävä huonekalusäädin, B571-25-WH, halkaisija: ⌀25 mm, valmistaja Kojima, kantavuus: 600 kg (1323 lbs), valkoinen, versio: vakio. Tekninen piirustus
Mukana:
  • 4 osaa huonekalusäädin B571-25-WH, valmistettu tukevasta polyasetaalista, valkoinen, 25 mm (63/64″), Versio: Standard